Pronájem sálů
 • Rezervace sálů 

  • ​​Sály jsou k dispozici pro pronájem pouze mimo kurzy a akce Stolárny. Volné termíny můžete najít v rozvrhu rezervačního systému na adrese http://rezervace.studiostolarna.cz

  • Pronájmy pro individuální lekce a tréninky rezervujte přes http://pronajem.studiostolarna.cz. Pro tyto účely slouží především sály 4 a 5, příp. 3.

  • Termíny pro komerční akce vždy rezervujte přes email pronajem@studiostolarna.cz

 • Zrušení rezervace pronájmu​

SÁL 1

Náš největší a bezbariérový sál plně vybavený vzduchotechnikou, ozvučením, světelnými efekty, pohodlnými gauči a zrcadlovou stěnou. Podlahu tvoří dřevěné parkety.

Rozměr sálu je 12x10m2

 

Pro rezervace pište na:

pronajem.stolarna@gmail.com 

SÁL 2

Sál do tvaru "L" v 1.patře budovy, který má samostatný vchod. Vybaven je vzduchotechnikou, klimatizací, ozvučením, světelnými efekty a pohodlnými gauči. Podlahu tvoří dřevěné parkety. Tento sál má dvě zrcadlové stěny.

 

Rozměr sálu je 90m2

 

Pro rezervace pište na:

pronajem.stolarna@gmail.com

SÁL 3

Sál 3 se nachází v 2. patře a je vybaven aparaturou, klimatizací, gaučem, plovoucí podlahou a oddělenou zimní zahradou s posezením. Na patře jsou k dispozici věšáky, WC, sprcha a také kuchyňka.

 

Rozměr sálu je 45m2

 

Rezervujte přes rezervační systém na adrese http://pronajem.studiostolarna.cz. 

SÁL 4

Sál 4 se nachází v 2. patře a je vybaven aparaturou, klimatizací, gaučem, projektorem, chytrou zdí, vinylovou podlahou a oddělenou zimní zahradou s posezením. K dispozici jsou stoly a židle. Na patře jsou k dispozici věšáky, WC, sprcha a také kuchyňka.

 

Rozměr sálu je 45m2

 

Rezervujte přes rezervační systém na adrese http://pronajem.studiostolarna.cz.

SÁL 5

Sál 5 je umístěn v 1. patře za sálem 2. Sál je určen pro individuální lekce a tréninky a je vybaven ozvučením, dvěmi zrcadly, linoleem, gaučem a dřezem (fotka není aktuální).

 

Rozměr sálu je 25m2.

Rezervujte přes rezervační systém na adrese http://pronajem.studiostolarna.cz

 

 

 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram

©2019 by Stolarna. Proudly created with Wix.com