©2019 by Stolarna. Proudly created with Wix.com

Milí tanečníci Stolárny,

na základě aktuálního vývoje situace ohledně coronaviru jsme nuceni přistoupit k smutnému a drastickému opatření, a sice k dočasnému uzavření Stolárny. Přerušení provozu tanečního studia bohužel nyní prodlužujeme na dobu neurčitou. Vzhledem k okolnostem a vládním nařízením vůbec nedokážeme odhadnout, kdy budeme moci obnovit provoz...ale doufáme a věříme, že brzy! :-)

Aktuálně pro Vás natáčíme a zveřejňujeme alespoň krátká videa pro trénink či pobavení (zdarma), najdete je na našem youtube kanálu "HomeworkStolarnaChallenge" :-)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLFtISBzeo1JTPY1fOmnxvA0hgY1mPOLJ8

Připravujeme také ONLINE LEKCE (placené či s dobrovolným příspěvkem), zaměřené především na sólové tancování, které budou brzy přístupné na webu http://www.studiostolarna.online.

Děkujeme za pochopení a trpělivost a věřme, že Vás co nejdříve budeme moci přivítat na tanečním parketě.

Vedení Stolárny

 

...zpracujeme každé dřevo... :-)

 

Jmenujeme se Luděk a Pavla a jsme taneční blázni...tedy dlouholetí tanečníci a lektoři všech možných i nemožných tanců :-) Tanec je naše vášeň, náš život a naplňuje nás poslání přinášet lidem do života radost, nadšení a lásku právě prostřednictvím tance. V našem tanečním studiu zapomenete na všechny starosti a budete si čas strávený tancem užívat. Poznáte spoustu úžasných lidí, možná se zamilujete, většinou jen na dobu jednoho tance, ale třeba i na celý život. Studie navíc prokazují, že tanec působí blahodárně na zdraví člověka a oddaluje fyzické i psychické stárnutí. Pravděpodobně vám úplně změníme život jako již tisícům jiných lidí, ale rozhodně toho nebudete litovat stejně jako ti ostatní :-)

Proč Stolárna?
Protože prostory našeho studia původně opravdu sloužily jako stolárna, kde se vyráběl nábytek a motiv zpracování dřeva nám přišel pro taneční studio tak nějak příhodný :-D 

Spolu s námi vyučuje ve Stolárně mnoho dalších tanečních nadšenců...tedy zkušených a kvalitních lektorů :-)

 

Ve Stolárně objevíte kouzlo párových tanců brazilských, karibských, afrických, amerických či klasických evropských.

Díky mnoho let budovanému a vylepšovanému systému výuky u nás

NEPOTŘEBUJETE VLASTNÍHO PARTNERA ANI TALENT!
 

Jak ostatně naznačuje název našeho tanečního studia, opravdu "zpracujeme každé "dřevo"... :-)

Podívejte se, jaké tance učíme a jak to u nás vypadá:

 
  • Facebook

Olomoucká 14, Brno 61800

+420702155707

tanecnistudio@gmail.com

Kontakt
Napište nám